MOJE PRYWATNE OBLICZE

Witam! Nazywam się Adrian Sajdak. Jestem trenerem personalnym, właścicielem marki NEVER AVERAGE zrzeszającej osoby dające motywację osobom tego potrzebującym.  NEVER AVERAGE to również moje studio treningu personalnego, klub sportowy oraz miejsce, gdzie w końcu możesz wykonać to, co do tej pory tylko planowałeś.

Nie samą pracą jednak człowiek żyje.  Jako absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego jestem wręcz skazany na sport. Sam przez większą część swojego życia byłem związany głównie z piłką nożną i karate, jednak nigdy nie zamykałem się na inne dyscypliny. Moim hobby poza trenowaniem i pogłębianiem swojej wiedzy jest przede wszystkim muzyka.

Muzyka otacza mnie w każdym miejscu; w samochodzie, w pracy i podczas treningu. Nie wyobrażam sobie życia bez głośników bądź słuchawek, a trening bez muzyki jest dla mnie niekompletny.

Poza tym zawsze bardzo interesowała mnie astronomia, biologia oraz, a może przede wszystkim historia. Jeśli już oglądam telewizję to poza kanałami sportowymi najczęściej sięgam do kanałów przyrodniczych, bądź naukowych.

Podobno cechuje mnie przede wszystkim pozytywne nastawienie do świata i ciągły uśmiech na twarzy, ale o to należy już pytać ludzi z mojego otoczenia :)